Mis on kiirkasiinod? Registreerimisvabad kiirkasiinod Eestis

Kiirkasiinod on registreerimisvabad kasiinod, kus lihtsalt logida kontole pangalingiga ja saab asuda koheselt mängima. Sissemaksed on kohesed, väljamaksed võtavad kuni 15 minutit. Puudub tülikas registreerumisprotsess, ei pea avaldama üleliigseid andmeid, ei ole vaja esitada dokumente.
Kiirkasiinod on registreerimisvabad kasiinod, kus lihtsalt logida kontole pangalingiga ja saab asuda koheselt mängima. Sissemaksed on kohesed, väljamaksed võtavad kuni 15 minutit. Puudub tülikas registreerumisprotsess, ei pea avaldama üleliigseid andmeid, ei ole vaja esitada dokumente.

Mis on kiirkasiinod?

Kiirkasiinod on kasiinod, kus ei tule registreeruda kasutajaks ehk avada kontot käsitsi. Seetõttu kutsutakse kiirkasiinosid ka registreerimisvabadeks kasiinodeks.

Kiirkasiinodes konto loomise protsess kui selline puudub. Tuleb lihtsalt audentida end läbi pangalingi, mis ühtlasi tähendab ka kohest isikusamasuse tuvastamise läbimist ning ühtlasi saab koheselt teha ka sissemakse.

Kiirkasiinode korduma kippuvad küsimused

— Kuidas käib täpselt kiirkasiinodes konto avamise protsess?
Pärast sobiliku kiirkasiino teenust pakkuva Eesti kasiino leidmist tuleb avada konto. Oleneval kasiinost võib see olla tähistatud nupuga «Logi sisse», «Jätka», «Tee sissemakse», «Registreeru vms».

Seejärel valida omale sobilik audentimisviis (reeglina pangalink) ning pangalingiga end tuvastada. Automaatselt luuakse konto ning ongi võimalik alustada mängimisega. Kogu protsess võtab mõnikümmend sekundit kuni minut.

— Kuidas jätkata kiirkasiinodes mängimist?
Kui soovite mängimise lõpetada, siis lihtsalt logige kiirkasiinost välja. Kui naasete, siis lihtsalt logige sisse, kasutades taaskord pangalinki, millega teid tuvastatakse ja saategi jätkata sealt, kust jäi poolikuks.

— Kui turvalised on registreerimisvabad kiirkasiinod?
Registreerimisvabad kiirkasiinod on turvalisemad kui tavalised kasiinod. Turvalisus kui mängimine ja pakutavad teenused on samad, aga turvalisus kui paroolide kaotamine või keegi võõras saab kontole logida, siis kiirkasiinod on turvalised.

Seda seepärast, et kui tavalisse kasiinosse saab logida kasutajanime ja parooliga, siis kiirkasiinodesse ainult läbi pangalingi, mis nõuab juba tugevamat audentimist kui parool – täpsemalt siis ID-kaart, Mobiil-ID, Smart ID, koodikaart või PIN-kalkulaator.

— Kui kiired on kiirkasiinost tehtud sissemaksed?
Kiirkasiinost sissemakse nagu igasse teise kasiinosse on kohesed. Välja arvatud pangaülekanded, aga tänapäeval pangaülekandeid sissemaksena kasutatakse või pakutakse haruharva.

— Kui kiired on kiirkasiinost väljamaksed?
Kuna esimesel logimisel tuvastatakse teid koheselt läbi pangalingi (vanus, nimi, pangakonto jne), siis puudub vajadus edasisi isikutuvastuse kontrollimisi ning väljamaksed algatatakse koheselt. Reeglina jõuab väljamakse tagasi soovitud pangakontole mõne minutiga.

— Kas kiirkasiinodes saab arveldada ka maksevahendajaid kasutades (NETELLER, Skrill jne)?
Ei. Reeglina kiirkasiinodes saab arveldada ainult läbi Eesti pankade.

— Kas kiirkasiinodes saab teha sissemakseid ka teiste nimelt?
Ei. Registreerimisvabades kiirkasiinodes kõik kontod on isiklikud ja nimelised s.t. sisse – ja väljamakseid saab teha ainult selle isiku pangakontolt/pangakontole, kelle nimele konto on registreeritud.

— Miks eelistada kiirkasiinosid?
Kiirkasiinosid eelistada eelkõige kiiruse poolest. Puudub tülikas ja aeganõudev registreerumisprotsess, hilisemad isikusamasuse tuvastamine ning aeglased väljamaksed. Lisaks ka privaatsus, sest kiirkasiinos ei ole vaja avaldada oma e-posti, telefoninumbrit ega päris-aadressi.

— Kust leiab kõik Eestis lubatud kiirkasiinod?
Kõik Eestis lubatud ja litsentseeritud registreerimisvabad kiirkasiinod leiab meie lehelt valides navigatsiooniribalt: Lubatud Kasiinod > Registreerimisvabad kiirkasiinod või minna lihtsalt lehele aadressiga https://kasiinovordlus.ee/tag/kiirkasiinod/

Sulle võib ka meeldida...