OlyBet kasiino boonus €10 sularaha + €25 kasiino kindlustus või €400 boonust

Esimesele neljale sissemaksele lisab OlyBet juurde kuni €1100 boonusraha. Konto avamisel kasutada sooduskoodi CAS1100.
Esimesele neljale sissemaksele lisab OlyBet juurde kuni €1100 boonusraha. Konto avamisel kasutada sooduskoodi CAS1100.

OlyBet kasiino boonus

OlyBet kasiino annab kõikidele uutele mängijatele valida, kas €25 kasiino boonust ja €10 sularaha koheselt kontole või 100% kuni €400 OlyBet kasiino boonust. 

Boonuse saamiseks avada OlyBet’i konto ning €25 + €10 boonuse saamiseks konto registreerimisel kasutada OlyBet’i boonuskoodi CAS25 või €400 kasiino boonuse saamiseks boonuskoodi CAS400.


Kuidas OlyBet’i kasiino boonus töötab?

OlyBeti kasiino boonuse saamine on väga lihtne. Lihtsalt klõpsa siin ja ava OlyBet ning seejärel otsusta, kas kasutda OlyBet kasiino boonuskoodi CAS25 või hoopis boonuskoodi CAS400.

  • OLYBETI BOONUSKOOD CAS25

Kui kasutad registreerumisel OlyBeti boonuskoodi CAS25, siis saad €25 kasiino kindlustust ja €10 sularaha. Selleks KLÕPSA SIIN ja sisesta boonuskoodi lahtrisse CAS25 ning vii lõpuni konto registreerimine.

Pärast seda tee vähemalt 25-eurone sissemakse ning mängi mistahes OlyBet kasiino slotte. Iga kord, kui panus kaotab, siis OlyBet maksab panuse automaatselt tagasi ja seda kuniks oled saanud €25 eest tagastatud panuseid.

Kui oled saanud tagasi €25 eest kaotatud panuseid, siis lisab OlyBet kasiino omalt poolt veel €10 kontole juurde. Ja mis kõige parem – saadud €10 kui ka tagastatud €25 panustel ning ka slottidest saadud võitudel puuduvad läbimängimisnõuded ehk võid kõik raha kohe välja kanda.

  • OLYBETI BOONUSKOOD CAS400

Kui aga kasutad OlyBet kasiinos registreerumisel hoopis boonuskoodi CAS400, siis saad traditsiooniliselt kasiino boonuse. Lihtsalt tee sissemakse ja OlyBet kasiino lisab omalt poolt juurde sama palju boonusraha ja seda kuni €400 ulatuses.

Maksimaalse boonuse saamiseks teha 400-eurone sissemakse. Sel juhul lisab OlyBet kasiino omalt poolt juurde €400 ja kontol on mängimiseks kokku €800. Boonusrahal kui ka sissemakstud rahal on 30-kordne läbimängimisnõue.


Kuidas saada OlyBet’i kasiino boonust?

Lihtsalt täida järgmised lihtsad sammud:

  • 1. samm: KLÕPSA SIIN ,et avada OlyBet kasiino konto avamise lehekülg
  • 2. samm: avaneval lehel kasuta OlyBeti boonuskoodi CAS25 või CAS400
  • 3. samm: tee sissemakse

TINGIMUSED: 

  • ainult uutele klientidele, kes kasutavad liitumisel ülaltoodud boonuskoode;
  • vähemalt 21-aastasest Eesti Vabariigi kodanikud;
  • ei tohi omada EMTA hasartmängukeeldu.

OlyBet’i kasiino korduma kippuvad küsimused

— Milline on OlyBet kasiino boonus uutele mängijatele?

Kõik uued OlyBet kasiino mängijad saavad valida kahe boonus vahele. Kas €25 kasiino kindlustust ja €10 sularaha või 100% kuni €400 kasiino boonust.

— Kuidas valida OlyBet kasiino boonus?

Kui soovitakse OlyBet kasiino boonuseks valida €25 kasiino kindlustust ja €10 sularaha, siis OlyBeti konto avamisel kasutada boonuskoodid CAS25. Kui aga soovitakse traditsioonilist OlyBeti kasiino boonust (100% kuni €400), siis kasutada boonuskoodi CAS400.

— Mis on OlyBeti kasiino boonuse tingimused?

OlyBeti kasiino boonuse saamiseks tuleb kasutada ülaltoodud boonuskoode. Seejärel on vajalik sissemakse (vähemalt €25) ja nii lihtne see ongi. See aktiveerib boonuse.

— Mis on OlyBet kasiino boonuse läbimängimisnõuded?

Boonuskoodiga CAS25 saadud OlyBet kasiino boonusel läbimängimisnõuded puuduvad. Nii €25 kasiino kindlustusel kui ka €10 sularahal puuduvad läbimängimisnõuded. CAS400 saadud 100% kuni €400 kasiino boonusel on 30-kordne läbimängimisnõue ja seda nii sissemakstud summale kui ka saadud boonusrahale.

Tutvu OlyBet’i veebilehega »

Sulle võib ka meeldida...