Chanz kasiino Liitujatele €300 boonust & 100 tasuta spinni

Chanz kasiino annab esimesel sissemaksel 100% kuni €100 boonust ning 50 tasuta spinni. Lisaks järgmise kolme sissemaksega veel 250 tasuta spinni.
Chanz kasiino annab esimesel sissemaksel 100% kuni €100 boonust ning 50 tasuta spinni. Lisaks järgmise kolme sissemaksega veel 250 tasuta spinni.

Chanz kasiino boonus

Chanz kasiino on Eestis litsentseeritud kiirkasiino, mis annab uutele mängijatele €100 kasiinoboonust ja 300 tasuta spinni. Kuna tegu on registreerimisvaba kiirkasiinoga, siis puudub tüütu ja aeganõudev konto avamise protsees.

Boonuse saamiseks avada Chanz kasiino veebileht ja seejärel avada konto või vajutada nupule «Otse mängida» (väga kiire variant) ning sissemaksel valida boonuse sektsioonis «Soovin.».

REEGLID & TINGIMUSED
 • Esimese kolme sissemakse boonuse saamiseks peab iga sissemakse summa olema vähemalt 10€. Sissemakse boonuse saamiseks neljanda sissemaksega peab selle summa olema vähemalt 20€.
 • Maksimaalne boonuse summa on 100€.
 • Boonuse summat peab panustama vähemalt 35(kolmkümmend viis) korda 30 päeva jooksul enne, kui on võimalik see boonus ja sellega seotud sissemakse summa ning võidud välja maksta.
 • Esimese sissemaksega saadud tasuta spinnidega teenitud võidud makstakse pärisrahas. Läbimängimisnõuet neile võitudele ei ole, kuid väljamakset saab teha alles siis kui 100%-line boonus on mängitud läbi vähemalt 35 korda. Sissemaksetega nr. 2, 3 ja 4 saadud tasuta spinnidega teenitud võidud tuleb 30-päeva jooksul läbi mängida vähemalt 35 korda, enne kui tasuta spinnide saamiseks tehtud sissemakset, sissemakset kasutades saadud võite või tasuta spinnidega saadud võite saab välja maksta.
 • Sissemakse boonuste läbimängimisnõuete täitmisel lähevad arvesse vaid slotimängudes tehtud panused. Teatud mängudele panustamine boonusraha või päris raha eest pole lubatud aktiivse boonuse olemasolul. Juhul kui avada mittelubatud mäng, ilmub nähtavale sõnum ning annab märku, et antud mäng on väljaarvatud boonuskampaaniast ning seda pole võimalik boonusraha eest mängida. Palun proovi mõnda teist mängu.
 • Tervituspaketi boonusega mängides on Sul pärast läbimängimisnõuete täitmist lubatud välja maksta maksimaalselt viissada eurot (500€), olenemata Sinu lõplikust võidusummast. Ülejäänud võidud likvideeritakse.
 • Senikaua kuni Sinu aktiivse boonuse läbimängimisnõue pole täidetud, on maksimaalne lubatud panus spinni kohta 2€ / 20kr. Kõik võidud, mis on saadud suuremate panustega, eemaldatakse Sinu mängukontolt.
 • Tasuta spinnide kasutamiseks pead kõigepealt oma sissemake summa vähemalt ühekordselt läbimängima. Näiteks, tehes 20 eurose sissemakse, pead kõigepealt panustama 20 euro väärtuses.

Kuidas Chanz kasiino boonus töötab?

Chanz kasiino pakub uutele liitujatele esimesel neljal sissemaksel 100% kuni €100 boonust ja 300 tasuta spinni. Boonus on ehitatud üles väga lihtsalt ja seda järgnevalt:

 • 1. sissemaksel: 100% kuni €100 boonust ja 50 tasuta spinni mängus 7 Monkeys
 • 2. sissemaksel: 50 tasuta spinni mängus Esqueleto Explosivo
 • 3. sissemaksel: 50 tasuta spinni mängus The Rift
 • 4. sissemaksel: 150 tasuta spinni mängus Starburst

Esimesel kuni kolmandal sissemaksel minimaalseks sissemakse summaks €10 ning teisel €20.

Kuidas saada Chanz kasiino boonust?

Chanz boonuse saamiseks järgida järgimisi lihtsaid samme:

 • 1. samm: avada Chanz kasiino ning registreeru kasutajaks, kas kontot avades või kiirkasiinoga vajutades nupule «Otse mängima»
 • 2. samm: teha sissemakse summas €10 kuni €100 (vajadusel aktiveeruda boonus) ning saad lisaks juurde 50 tasuta spinny
 • 3. samm: tee soovi korral teine, kolmas ja neljas sissemakse, et saada lisaks 250 tasuta spinni

Boonusraha tuleb läbimängida 35-kordselt.  Tasuta spinnidest saadud võidud samuti 35-kordselt.

Chanz kasiino korduma kippuvad küsimused

— Mis on Chanz kasiino? Kas on mängimine on turvaline?
Chanz kasiino on sotsiaalne kiirkasiino, kus samas saab kontot avada ka tavapärases stiilis. Samuti mängimine on turvaline, sest Chanz kasiino on Eestis litsentseeritud juba aastast alates 2014. aastast.

— Kas Chanz kasiino pakub liitumisboonust?
Chanz kasiino pakub esimesel neljal sissemaksel €100 boonust ja 300 tasuta spinni.

— Kuidas Chanz kasiinoga ühendust saada?
Chanz kasiinoga ühenduse saamiseks avada Chanz kasiino veebileht ja seejärel klõpsake all paremal nurgas C logol.

Sulle võib ka meeldida...